ام پی دانلود

ام پی دانلود جائیست برای لذت بیشتر از اینترنت

ام پی دانلود

ام پی دانلود جائیست برای لذت بیشتر از اینترنت

دانلود - فیلم - اهنگ - گالری - آموزش - موبایل - اخبار - هنرمندان

برنامه دیوار : تا حالا برایتان پیش امده که بخواهید وسایل خانه تان را بفروشید ولی مشتری نداشته باشید یا فرصت چاپ آگهی برای فروش وسایلتان را نداشته باشید؟

در خانه های همه ی ما وسایلی وجود دارد که استفاده ی ندارند و ما هم فرصت نداریم آنها را به بازار ببرید و بفروشیم. برنامه ی دیوار یکی از قدرتمند ترین برنامه ها در زمینه خرید و فروش است که افراد زیادی از آن برای فروش کالاهای دست دوم  خودشان استفاده می کنند.

شما کافی است به اطرافتان نگاه کنید و از وسایلی را که از آنها استفاده ی ندارید  عکس بگیرید و یک آگهی برایشان در برنامه دیوار ثبت کنید.

استفاده از برنامه دیوار

با توجه به سیستم عامل گوشیتان یا کامپیوتر خود ابتدا برنامه دیوار را دانلود کنید و سپس آن را نصب نمایید. با ورود به برنامه شما با گزینه ی + روبرو می شوید که می توانید با کلیک بر روی آن دسته آگهی خود را انتخاب کنید.

مثلا اگر می خواهید خانه تان را بفروشید باید املاک را از میان دسته ها انتخاب کنید و اگر کیف یا کفش و لباس است باید در میان دسته ها وسایل شخصی را انتخاب کنید و از زیر مجموعه های آن کیف، کفش و لباس را کلیک نمایید.

بعد از انتخاب دسته ی مورد نظر شما باید قیمت( به تومان) ، نوع ، عکس ، ایمیل ، تلفن ، شهر و محله خودتان را انتخاب نمایید.

عنوان آگهی : برای آگهی تان باید یک عنوان مناسب انتخاب کنید

توضیح : سعی کنید هر آنچه مربوط به کالای شماست را صحیح و بدون ابهام بنویسید تا مشتریان بتوانند برای خرید به درستی تصمیم بگیرند.

اگر می خواهید یک کالای دسته دوم هم بخرید می توانید از میان آگهی های دیوار به دنبال کالای مد نظرتان باشید و البته برای سهولت کار قسمت جستجو نیز در برنامه دیوار وجود داشته است که شما می توانید اسم کالای مورد نظر را تایپ نموده و به جستجو کنید تا آگهی های کالای مورد نظرتان برای شما نمایش داده شود.

نکته) در برنامه دیوار شما باید نام شهر محل زندگیتان را وارد کنید تا آگهی های همان شهر برای شما نشان داده شود.

کار با برنامه ی دیوار نیاز به مهارت خاصی ندارد و شما به سادگی می توانید با آن کار کنید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.