ام پی دانلود

ام پی دانلود جائیست برای لذت بیشتر از اینترنت

ام پی دانلود

ام پی دانلود جائیست برای لذت بیشتر از اینترنت

دانلود - فیلم - اهنگ - گالری - آموزش - موبایل - اخبار - هنرمندان

بهترین روش افزایش قدرت سیگنال وای فای 

اگر می‌خواهید قدرت وای فای مودم خود در خانه را افزایش دهید می‌توانید از راهکارهای ساده زیر بهره بگیرید تا برترین خدمات را از روتر دریافت نمایید. یکی از لازمه های هر خانه ای وجود یک اینترنت قابل اعتماد هست. برای اینکه قدرت سیگنال وای فای را بالا ببریم فقط باید حواسمان به جایگاه مودم باشد. پس از خواندن مقاله مودم را برداشته و نکات را روی آن اعمال کنید تا قدرت سیگنال وای فای را اکثر کنید.

 

مودم وای فای را پنهان نکنید
درست هست که دوست ندارید دستگاه مودم مشخص باشد اما با این وجود آن را در کابینت یا کمد پنهان نکنید چون موانعی مانند در و دیوار قدرت سیگنال را پایین می آورد. اگر تحملش را دارید مودم را در مکان قابل دید قرار دهید یا در اتاقی که معمولاً به وای فای وصل می‌شوید.

 

مودم را در مکانی بالا قرار دهید
سیگنال های مودم معمولاً از منبع رو به پایین منتشر می‌شوند. پس اگر مودم را طاقچه بلند و نزدیک به سقف قرار دهید نتایج بهتری میگیرید. در خانه های ۲ یا ۳ طبقه، برترین جا برای مودم طبقه دوم هست و وارونه طبقه همکف بدترین جا برای مودم هست چون زمین و فونداسیون خانه سیگنال را ضعیف میکند.

آنتن ها را عمود بر هم قرار دهید
اگر وای فای شما ۲ آنتن دارد بی تردید هر دو را به صورت عمودی رو به بالا قرار داده اید. اما اینکار اشتباه هست.مودم وای فای در صورتی قدرت سیگنال بالایی دارد که آنتن ها را در حالت عمود بر هم قرار دهید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.